ANKARA TERCÜME BÜROLARI NE İŞ YAPAR

Özellikle de Ankara gibi büyük şehirlerde sayıları oldukça fazla olan iş alanlarının zaman ilerledikçe büyümeleri ve kendilerini geliştirmeleri gözlenmektedir. Buda yurt dışı ile olan iş bağlantılarının artmasından gerçekleşmektedir. Ülkeler ile anlaşmaları sağlayarak iş verimini artırmak adına uzman tercümanlara ulaşmamızı sağlayan Ankara tercüme bünyesinde alanında uzman deneyimli ve eğitimli yeminli tercümanları tercih etmekteler. Ankara gibi büyük bir şehrin hızına yetişmeye çalışan tercüme büroları Ankara oldukça yoğun çalışmakta olup, evrakların çevirilerini söz verilen zamanlara kadar bitirerek teslimatları gerçekleştirmekteler. Ankara’da İngilizce tercüme, Boşnakça tercüme, Portekizce tercüme, Fransızca tercüme, Almanca tercüme, Korece tercüme, Sırpça tercüme, Azerice tercüme, Yunanca tercüme, Çince tercüme, Latince tercüme, Japonca tercüme ve daha birçok dilde daha tercümeler uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Hukuki, Akademik, Ticari, Tıbbi, Edebi ve yazılı tercüme hizmetleri sunulmaktadır.

Resmi belge, reklam tercümesi, metin tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi, Web siteleri tercümesi gibi oldukça geniş alanda hizmet sunmakta olan Ankara tercüme bürosu noter ile çalışma sergilediği gibi kurulara özel hizmetler sunarak işlerini anlık olarak halletmelerini sağlayacak kolaylıklarda hizmetlerde sunmaktadırlar. Herkesi aynı dilde konuşturan ve sorunsuz anlaşmalar sağlamakta olan tercümanlar özellikle de düzenlenen konferanslarda eğitimlerin normal seyrinde gitmesi ve daha verimli hale gelmeleri adına Ankara’da tercümeleri gerçekleştirmektedirler.

Konferans, seminer, toplantı ve panel gibi alanlarda tercih edilen simultane tercüme şekli kaynak dilden birçok farklı dillere çevirilerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu tercüme şeklinde tercümanlar özel sistemlere sahip kabinlerde yalnızca konuşmacıları duyacak şekilde hazır olarak bulundurulmakta olup, konuşmacı ile aynı anda çeviriler yapılarak gerekli aktarma sağlanmaktadır. Oldukça verimli olan bu tercüme şekli aynı ortamda bulunan farklı ülke insanlarının aynı anda neler konuşulduğunu anlamalarını sağlamaktadır. Ankara’da noter onaylı tercüme konusunda da büyük bir ihtiyaç vardır ve noter onaylı tercümeyi de ancak noterden yemin zaptı almış yeminli tercümanlar yapabilir.

Oldukça özel bir iş olan ve kişiye ayrıcalık tanımakta olan Ankara tercümanlık bürosu günümüzde oldukça büyük bir müşteri portföyüne sahiptir. Sahip oldukları diller sayesinde kendilerine her daim ihtiyaç duyulan tercümanların birçoğu doktor, avukat, mühendis, akademisyen mesleklerine sahip kişilerden oluşmaktadır. Her tercüman sahip olduğu meslekler üzerine tercümanlarını gerçekleştirmektedir. Gizliliğin önemli olduğu Ankara tercüme bürolarında mail ile ulaştırılan evrakların hatasız ve eksiksiz olarak tercüme edilmekte olup zamanında teslim edilmektedirler ve tercüme fiyatları Ankara konusunda daima uygun fiyatlar sunarlar.  Ankara’da hizmet alınmak istenilen büroların en iyi şekilde araştırılması gerekmekte olup, aksi takdirde birçok iş anlaşmaları yapılamayacağı gibi, bir takım şahsi işlerde de ne yazık ki istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. Maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşamak istemeyenler işi profesyonel anlamda yapan bürolar ile anlaşarak işlerini halletmelidirler.

Farklı alanlarda yaptıracağınız tercümeler için zamanından önce tercüme büroları ile iletişime geçeceğinizde sorun riski sıfıra düşecektir. Bunun yanı sıra acil tercümelerde de gerekli özen gösterilmekte olup evraklar tercüme edilerek verilen adreslere dilerseler bilgisayar üzerinden dilerseler de kapıda teslim edilmektedir. Bu özel hizmet sayesinde artık dilediğiniz yabancı dillere gerekli olan tüm evraklarınızı tercüme ettirebilirsiniz.

 

Metropol Yeminli Tercüme Bürosu Ankara (Merkez)

Tunalı Hilmi Cad. Kevser Hanım İş Merkezi No: 110/9 Kavaklıdere Çankaya Ankara

Tel +90 312 428 03 06 Cep +90 543 853 95 65 Faks +90 312 428 03 07 info@metropoltercume.com

 

mg-222