Mardan Palace Antalya

Mardan Palace Antalya geçmişin büyüleyici zarafetiyle, refah ve zenginlik günlerine dönüşe damgasını vuruyor. Otelimizde; her bir oda, her zaman en iyisini hak eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere; uçsuz bucaksız yüzme havuzunu kanatları altına alan Da Vinci Köprüsü’yle ve Akdeniz manzarasıyla dizayn edildi.

mardan

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz, bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 00.00 – 08.00 saatleri arasında sadece Jazz Bar’da ücretsiz. Minibar her gün su, alkolsüz içecekler ve bira ile yenileniyor. A la carte restoranlar rezervasyonludur ve kişibaşı 25 euro servis ücreti vardır, içecekler ayrıca ücretli. 7 gece ve üzeri konaklamalarda, Arbat ve La Brasseria a la carte restoranlar bir kereye mahsus olmak üzere ödenen kişi sayısı kadar ücretsiz servis edilir.

mardan-lobi

Tüm odalar, İnteraktif multi-medya sistemler, düz ekran TV, kablosuz Internet erişimi, uzaktan kumanda (Işık ve Klima) ve buklet malzemeleri ile tam olarak donatılmıştır. Modern bir rahatlık ve lüksten bekleyebileceğiniz her şey mevcuttur. Konaklayan misafirlerimizi, 24-saatlik Butler Servisimiz aracılığı ile benzeri olmayan kişiselleştirilmiş bir deneyim beklemektedir.

mardan-palace

Aktiviteler
Rahatlamanın birçok yolu vardır: tenis, plaj voleybolu, masa tenisi, badmington, snooker veya squash gibi oyunlar ya da jimnastik veya havuzda yüzmek gibi daha planlı egzersizler gibi. Aynı zamanda bowling, golf kursu ve derinlerdeki harikaları ayağımıza kadar getiren şaşırtıcı resiflerin de içinde bulunduğu çeşitli yüzme havuzları da yine bu yollardandır. Ayrıca Mardan Spor Oteli, 11 km uzaklıkta, seçkin sporculara yönelik diğer tüm sportif hizmetleri de sunmaktadır.

Yüzme Resifi
900 metrekarelik resif, 1,7 milyon litre suyla doldurulmuş olup, misafirlerimizin yüzebileceği ve şnorkelle kahverengi vatozları ve kartal vatozlarını da içeren, doğal deniz yaşamını gözlemleyebileceği 1.600’den fazla tropik balığı içinde barındıran yapay bir göl izlenimini vermektedir.

Jimnastik Salonu
Mardan Spa’ da yer alan tam donanımlı jimnastik salonumuz, konaklamanız boyunca formunuzu en üst seviyeye çıkarmak için profesyonel eğitmenlerimizin gözetiminde vücut bileşen analizi

Geziler
Tarihi Antalya şehri, sayısız antik yerleri ve müzeleriyle en azından bir günlük bir tura değmektedir. Hem kilim, deri hem de antikacı dükkânlarıyla ünlü Atatürk Caddesi’nde ya da civarındaki pazarlarda veya mağazalarda harika bir alışveriş yapabilirsiniz.

Spor & Macera
Mardan Palace Antalya’dan, denizi arkanıza aldığınızda karşınızda gördüğünüz dağlar, Toros Dağları’dır. Toroslar, güneybatıya inerken daha geniş, heyecan verici bir alan oluştururlar.

Genç Konuklar
Mardan Palace Antalya, çocukların ve gençlerin ihtiyaç duyacağı her hangi bir sofistike oyun alanının, aileler ve diğer seyahat edenler için uyum sağlayacak bir şekilde barındırılması gerektiğini düşünür.

Amfi Tiyatro
Bölgenin zengin kültürel mirasının korunmasında, Mardan Palace Antalya, çağdaş ses sistemleri ve teknoloji ile bütünleşmiş 900 kişilik bir geleneksel amfi tiyatro inşa etmiştir.

Su Gösterileri ve Akvaryum
Yedi farklı seviyede su fıskiyeleri ve heykelleriyle, temalı su gösterileri misafirlerimizi karşılamaktadır. Hava karardığında ise fıskiyeler lazer ve müzik eşliğinde canlanmaktadır.

Yüzme Havuzu
Açık yüzme havuzumuz Saltanat Kayıklarının içinde süzüldüğü, sanki sudan oluşmuş bir yolla çevrili muazzam bir vaha halinde Mardan Palace Antalya’nın merkezinde yer almaktadır.

Kumsallar
Antalya sahili, kristal mavi suyu ve büyüleyici havası ile Türk Rivyerası olarak bilinir. Lara kumsalı, otelden de görebileceğiniz, Antalya’nın en popular kumsallarından bir tanesidir.