İş İlanları Fırsatları

is-ilanlari2

isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitesi ile artık hayallerinizdeki kariyer planlarını, hayata geçirme vakti geldi. isbul.net, iş ilanları sayfası ile online olarak tek tıkla, aradığınız iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz. isbul.net sizlere detaylı olarak iş ilanları ve eleman ilanları filtreleme seçenekleri sunar. Sektör, iş alanı, Pozisyon Adı, Çalışma Şekli, Deneyim gibi detaylandırılmış seçeneklerle sıralanan iş ilanları ile kariyer planlarınızı hayata geçirin. Arama formu ile aradığınız iş ilanları, rahatlıkla ulaşabileceğiniz şekilde karşınıza çıkar. Ayrıca bölgesel iş ilanları sayfasından da aradığınız iş ilanları sizin için listelenecektir. Ücretsiz İş İlanları Verebilirsiniz isbul.net ile ücretsiz ilan ver seçeneğini tıklayarak, ücretsiz olarak eleman arama ilanlarınızı vermeye başlayabilirsiniz. Güncel olarak iş ilanlarının tazelendiği isbul.net’te, eleman ilanları da sürekli yenilenmekte ve her geçen gün artmaktadır. Aradığınız kriterlere uygun elemanları bulmak için, yine bu konuda da geniş seçenek yelpazesi olan isbul.net sitesinden, online ilan vererek iş ilanı kriterlerinize uygun elemanları rahatlıkla bulabileceğinizi unutmayın. En son eklenen iş ilanları ve eleman ilanlarından haberdar olmak için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

is-ilanlari

isbul.net çalışanlarına değer veren ve kariyer fırsatları sunan bir İnsan Kaynakları sitesidir.

Yüz binlerce adaya iş bulma imkanı sağlayan isbul.net, personel alım sürecinde bünyesine katacağı elemanları seçerken, objektif bir bakış açısı ile adayı tüm yönleriyle değerlendirir. isbul.net, eleman alım sürecinde ise adil, tarafsız ve adayı tüm yönleriyle değerlendirerek seçim yapar.

Sahip olduğu en değerli sermayenin çalışanları olduğunun bilincinde olan isbul.net, üç aşamalı değerlendirmeden sonra eleman alım sürecini tamamlar.

Özgeçmiş Değerlendirme

Mülakat

Değerlendirme Sonucu

isbul.net, bir işte başarılı olabilmek için, o işin sevilerek yapılmasının şart olduğunu bilen bir kurumdur. Bu nedenle isbul.net’in eleman kadrosu, hayallerindeki işi yapan çalışanlardan oluşurken, isbul.net’in amacı, çalışanlarına hayallerindeki iş yeri ortamını sağlamaktır.

isbul.net çalışanları, şirket değerlerimiz doğrultusunda; kendine, çevresine ve toplumuna saygılı, sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen, yeniliklere açık, dinamik ve rekabetçi bireylerden oluşmaktadır.

isbul.net yalnızca çalışanlarına değer vermekle kalmaz, çalışanlar arasında saygı ve takım ruhu oluşturmayı hedefler. Bu amaçla isbul.net ekibi, düzenli aralıklarla çeşitli aktiviteler düzenleyerek çalışanlar arasındaki iletişimi ve bağları arttırmayı hedefler.

Türkiye’nin en büyük insan kaynakları sitesi olmayı hedefleyen isbul.net’in en büyük değeri çalışanlarıdır. Gücünü ve inancını çalışanlarından alan isbul.net, eğitim ve seminerlerle de çalışanlarını sürekli geliştirerek ve çalışanlarından beslenerek büyür.

isbul.net bütün eleman adaylarının en çok çalışmak istedikleri iş yeri olmayı hedeflemektedir.